Budget
€€
Opening hours
Opening hours
About this restaurant
Ter Vennen has been a household name in Wijnegem since 1973. The restaurant is known for its excellent dishes at a friendly price.
Review score
9.0 Based on 698 reviews
Service
Quality
Atmosphere
698 people have written a review about this restaurant
By sharing your experience, you help users make their choice
Agnes
Reviewed on: 12/11/2025
Agnes recommends this restaurant for: Couples, Price/quality

Zoals steeds: vriendelijk onthaal, goede verhou...

Zoals steeds: vriendelijk onthaal, goede verhouding prijs/kwaliteit, lekkere gerechten, vriendelijke bediening

Annemie
Reviewed on: 12/11/2025
Annemie recommends this restaurant for: Groups, Gastronomy

Zeer vriendelijk ontvangst en bediening. Het...

Zeer vriendelijk ontvangst en bediening. Het vispannetje was super lekker. Mooi en aangenaam interieur. We komen zeker terug.

Rudi
Reviewed on: 02/11/2025
Rudi recommends this restaurant for: Groups

Wij waren met 8 volwassen personen, hier werden...

Wij waren met 8 volwassen personen, hier werden gevraagd om max 4 hoofdschotels per tafel te bestellen, heb hier toch mijn bedenkingen bij. De suggestiemenu met everzwijn was blijkbaar al uitverkocht, dit zaterdagavond om 19u30? Iemand van mijn gezelschap vroeg dan om een entrecote "au pointe" deze was duidelijk te ver gegaard, ook hier kwam vanuit de keuken dat dit het gevraagde resultaat moest zijn, desondanks wij met nog 3 personen net hetzelfde besteld hebben, hier was het resultaat wel naar behoren? Maar deze lijn trok zich ook door tot aan de desserts, 4 desserts per tafel? Dit heb ik nog nooit meegemaakt, iemand van mijn genodigde vroeg om 21u30, met het dessert om "crepe suzette", ook deze ook al niet méér voorradig? Het geconfronteerde zaalpersoneel zat hier ook mee verveeld en kon hier weinig inbrengen, alle lof trouwens aan deze mensen die probeerden de schade te beperken. Wij gaan geregeld met dit gezelschap culinair genieten, maar hier hoort dit restaurant "Ter Vennen" niet (meer) bij. Wij zijn ontgoocheld van tafel gegaan!

Dirk
Reviewed on: 02/11/2025
Dirk recommends this restaurant for: Couples, Price/quality

Lekker eten en super vriendelijke bediening...

Lekker eten en super vriendelijke bediening

Mike
Reviewed on: 02/11/2025
Mike recommends this restaurant for: Groups, Price/quality

Goede ontvangst en heel lekker gegeten. Parking...

Goede ontvangst en heel lekker gegeten. Parking voor de deur is een plus.

Philippe
Reviewed on: 02/11/2025
Philippe recommends this restaurant for: Couples, Trendy atmosphere, Price/quality

Er is een grote parking vooraan wat toch wel...

Er is een grote parking vooraan wat toch wel handig is tegenwoordig , ontvangst was goed en vriendelijk. we zijn begonnen met een aperitief en vervolgens hebben wij een 3 gangen menu genomen . Het was de eerste keer dat ze deze menu deden. ik had velouté met boschampignons en reepjes fazant genomen vervolgens als hoofdgerecht gemarineerd everzwijn en een cheesecake als dessert . alles was lekker . de bediening was top dus zeker en vast een terugkomer .

Christiane
Reviewed on: 01/11/2025
Christiane recommends this restaurant for: Groups, Trendy atmosphere, Price/quality

Heel lekker gegeten en zeer fijne service....

Heel lekker gegeten en zeer fijne service. Ook een hele mooie locatie.

Jan
Reviewed on: 01/11/2025
Jan recommends this restaurant for: Groups, Price/quality

Kwaliteit, vriendelijke service...

Kwaliteit, vriendelijke service

Marc
Reviewed on: 31/10/2025
Marc recommends this restaurant for: Groups, Trendy atmosphere, Price/quality

Vriendelijke bediening Lekkere en mooi gepresen...

Vriendelijke bediening Lekkere en mooi gepresenteerde gerechten Goede prijs/kwaliteit

INGE
Reviewed on: 30/10/2025
INGE recommends this restaurant for: Groups, Price/quality

LEKKER ETEN EN VRIENDELIJKE BEDIENING....

LEKKER ETEN EN VRIENDELIJKE BEDIENING.

All reviews of this restaurant