Budget
€€
Opening hours
Opening hours
About this restaurant
The Klynhoeve is probably the oldest farmstead in Retie. It was already mentioned in the 16th century. It was then used as a tithe barn, and is located next to the entrance of the domain of the castle of Rethy. This farm, with its farmhouse, vegetable garden and orchard, provided the castle with all the food it needed at the time. Today, the farmstead is used as a brasserie cum party or meeting room. The beautiful terrace is built above the water of the castle moat.
Review score
9.6 Based on 1318 reviews
Service
Quality
Atmosphere
1318 people have written a review about this restaurant
By sharing your experience, you help users make their choice
louisa
Reviewed on: 12/05/2025
louisa recommends this restaurant for: Couples, Price/quality

Top-restaurant, top-eten, top-bediening...

Top-restaurant, top-eten, top-bediening

Lilianne
Reviewed on: 12/05/2025
Lilianne recommends this restaurant for: Trendy atmosphere

Zeer tevreden! Deze keer met het mooie weer...

Zeer tevreden! Deze keer met het mooie weer buiten op het terras gegeten, her was gezellig en het eten was weer lekker zoals gewoonlijk. Vriendelijk en eerlijk personeel

Crelan
Reviewed on: 12/05/2025
Crelan recommends this restaurant for: Groups, Price/quality

Je wordt prima ontvangen. De bediening is top....

Je wordt prima ontvangen. De bediening is top. Alsook het eten. Zowel binnen als op het terras is alles mooi om te vertoeven.

Wim
Reviewed on: 12/05/2025
Wim recommends this restaurant for: Couples, Trendy atmosphere

Prachtige locatie. Lekker eten. Top bediening!...

Prachtige locatie. Lekker eten. Top bediening!

Iwan
Reviewed on: 12/05/2025
Iwan recommends this restaurant for: Couples, Price/quality

Het eten was zeer lekker...

Het eten was zeer lekker

Gert
Reviewed on: 12/05/2025
Gert recommends this restaurant for: Couples, Kids, Gastronomy

Zoals steeds, lekker gegeten en perfecte servic...

Zoals steeds, lekker gegeten en perfecte service

Mivheline V.
Reviewed on: 12/05/2025
Mivheline V. recommends this restaurant for: Groups, Kids, Gastronomy, Price/quality

mooie lokatie met goede parking, zeer vriendeli...

mooie lokatie met goede parking, zeer vriendelijk personeel, top service, prima keuken, als klant voel je je goed verzorgd,

Eric
Reviewed on: 11/05/2025
Eric recommends this restaurant for: Groups, Trendy atmosphere, Price/quality

Vriendelijke bediening, lekker eten, gezellig...

Vriendelijke bediening, lekker eten, gezellig interieur

Barr
Reviewed on: 11/05/2025
Barr recommends this restaurant for: Couples, Trendy atmosphere

Was heeeeel lekker eten niks op aan te merken...

Was heeeeel lekker eten niks op aan te merken en zeer vriendelijk personeel echt een aanrader, dit was ons 2 maal daar en komen zeker nog terug

Marc
Reviewed on: 11/05/2025
Marc recommends this restaurant for: Groups, Trendy atmosphere

Het restaurant is zeer rustig gelegen en ook...

Het restaurant is zeer rustig gelegen en ook binnenin is het zeer rustiek ingericht. Ook het terras, waar we onze aperitief dronken, is mooi en rustig. Wat binnen ook meteen opvalt is de aangename sfeer. Zelfs als het restaurant vol zit, dan nog kan je rustig met je tafelgenoten babbelen. Maar bij een restaurantbezoek is het eten en de bediening natuurlijk het belangrijkste. Er valt hier niets op aan te merken. We kozen voor een menu formule met voorgerecht, hoofdgerecht, nagerecht en koffie en elke gang was lekker voldoende. Er werd door het personeel zelf voorgesteld om na het hoofdgerecht te wachten met het dessert totdat we daar zelf om vroegen. Eén puntje wat we raar vonden: omdat het mooi weer was, vroegen we om het aperitief op het terras te drinken en nadien binnen te eten. Maar om een onduidelijke reden konden we onze keuze om te eten pas doorgeven als we binnen zaten. Op zich natuurlijk geen probleem maar een beetje raar.

All reviews of this restaurant