Personeel heel vriendelijk. Eten lekker en...
Personeel heel vriendelijk. Eten lekker en vers.
All the restaurants in Belgium: Top 10, promotions and reviews. Book you restaurants in Bruxelles, Antwerp, Gend ...
Personeel heel vriendelijk. Eten lekker en vers.
Ontevreden is een groot woord het eten was lekker maar: hoofdgerecht eende borst: veel te weinig gezien de prijsklasse,te weinig vlees ,te weinig aardappelen,idem voor de herten stoofpot,als op de kaart staat kroketten moet er vermeld staan amandelkroketten als dit zo geserveerd word.1 persoon met fritten,dit was dan weer voor 2 man?Ik heb nog nooit in een restaurant een gerant zo nerveus met een lijst reservaties zien rondlopen,storend.
vriendelijke bediening ! heel lekker eten; goede prijs-kwaliteitverhouding.
Vlotte en zeer vriendelijke bediening. Mijn tafelgenoten waren erg tevreden over de kwaliteit van de gekozen maaltijden. Heerlijke suggestiewijnen. (Rode wijn per glas mocht iets koeler uitgeschonken worden)
Vriendelijke personeel en lekker eten!
Lekker, maar kleine porties, verlepte salade en duur.
Fijne bediening, democratisch maandmenu, lekker eten. Tip : eendenborst iets langer bakken, was niet rosé, maar rauw vanbinnen.
Bediening en eten in het algemeen goed Enkel Gamba’s alla plancha geen aanrader Bij reservatie aangegeven verjaardag en eventueel klein feestelijk dessertje te voorzien of een kaarsje of iets dergelijks maar werd geen gevolg aan gegeven