zeer lekkere gegeten mooie toplocatie super...
zeer lekkere gegeten mooie toplocatie super vriendelijke bediening
All the restaurants in Belgium: Top 10, promotions and reviews. Book you restaurants in Bruxelles, Antwerp, Gend ...
zeer lekkere gegeten mooie toplocatie super vriendelijke bediening
Lekkere, origineel gepresenteerde gerechten, zoals altijd. Warm onthaal.
Telkens weer tovert Heidi heel wat lekkers op het bord, door Christophe met volle overgave aan tafel gebracht. Heel lekkere en aangepaste wijnen die elk bord extra smaak geeft. Zeer schappelijk van prijs voor hetgeen voorgeschoteld wordt.
Super lekker gegeten met top bediening.
Vriendelijk personeel. Prijs kwaliteit in orde.
Het eten was bijzonder lekker,en een streling voor het oog. Muziek was top en temperatuur aangenaam. Niet op let ok mekaar meer ruimte voor privacy. Gecombineerd met lekkere wijn is dit een aanrader. De beperkte kaart moet je er wel bijnemen. Maar elke maand heb je een andere menu
Kwaliteit top! Zowel de food als de drinks, bediening top! Hier komen we heel graag terug, altijd al heel tevreden geweest!
Heel tevreden, gezellig interieur en top bediening. Lekkere wijnen en eten was top. Pareltjes op je bord en zeer smaakvol. Prijs kwaliteit mooi in verhouding met wat je krijgt. Komen zeker terug met vrienden. Marc en Kathelijne uit Gooik
Zeer lekker gegeten, goede wijncombinaties en goede bediening