Mooi, gezellig interieur en bij mooi weer een...
Mooi, gezellig interieur en bij mooi weer een prachtig terras. Vriendelijke bediening en bijna altijd plaats. Consistente keuken.
All the restaurants in Belgium: Top 10, promotions and reviews. Book you restaurants in Bruxelles, Antwerp, Gend ...
Mooi, gezellig interieur en bij mooi weer een prachtig terras. Vriendelijke bediening en bijna altijd plaats. Consistente keuken.
Na verscheidene bezoeken aan Giuliano Maasmechelen, waar ik telkens privé lekker gegeten heb, wou ik toch met een zakenlunch vergezeld van 4 personen de gelijknamige zaak in Genk bezoeken. De zon was van de partij en het was maandagmiddag, daarom kozen we voor het terras. Zowel de pizza's en de deeggerechten konden op veel bijval rekenen. Ook de desserts: dame blanche was uitstekend. Bediening was vriendelijk en de rekening zoals in Maasmechelen: prijs-kwaliteit in orde!
Heerlijk gegeten op het gezellig buitenterras, vriendelijk personeel en vlotte bediening
Mooi terras, lekker eten, vriendelijke bediening.
Gezellig, lekker eten en een vriendelijke bediening.
We hebben superlekker gegeten op het prachtige terras.
Zeer lekker gegeten en heerlijk genoten van de sfeer, service en mooie kader (terras).