Lekker gegeten, zeer vriendelijke bediening...
Lekker gegeten, zeer vriendelijke bediening en mooie setting
All the restaurants in Belgium: Top 10, promotions and reviews. Book you restaurants in Bruxelles, Antwerp, Gend ...
Lekker gegeten, zeer vriendelijke bediening en mooie setting
het eten was verzorgd (filet pur nochtans niet zonder pezen!) en de ober was fantastisch!!!!
Italiaanse topgastronomie met een view op het dak van het hotel . Topbediening met een toffe babbel vh Italiaanse personeel . Oesters , Pasta met kreeft , Filet Rossinni .... het was heerlijk !
Lekker eten, verzorgde presentatie en attente en vriendelijke bediening
Het eten was matig, 5 op 10. Restaurant is verouderd en oubollig. We zaten op het terras, geen meerwaarde wegens beperkt uitzicht. Het bord met de suggesties, een zware schildersezel, viel door een windstoot om op de rug van mijn partner. Ze hield hier pijnlijke schaafwonden aan over. Het bord werd daarna doodleuk verder gebruikt, zelfs terug aan onze tafel gezet. Volgens mij is het zo goed als zeker dat het niet de eerste keer is dat het suggestiebord omvalt, de basis van het bord is te klein, amper 50 x 50 cm, en het is in verhouding veel te hoog. 100 % zeker dat dit nog zal gebeuren en misschien dan niet goed zal aflopen. Wat is er mis met de suggesties op een A4-tje te presenteren. Het was een eenmalig bezoek aan Gran Duca.
Persoonlijke aandacht. En verder de hartelijkheid. Mooi uitzicht en een heel net restaurant.
De lunch was heerlijk en bediening correct Hadden mooi plaatsje aan het venster hetgeen ik gevraagd had
Zoals gewoonlijk goede kwaliteit en aangenaam kader, vriendelijke bediening
Buiten het feit dat de locatie van Gran Duca tot de verbeelding spreekt (=een dakterras boven de Keyserlei met een schitterend zicht op de bruisende stad en het gotische station van Antwerpen) was zowel het personeel als de menu die we voorgeschoteld kregen van een excellent niveau.