Reviews for Restaurant Mykene

1534 people have written a review about this restaurant
Book your restaurant on line et you will receive the day after you restaurant visit an invitation to write and share you review
9.0
1534 reviews
date score
Anca
Reviewed on: 07/11/2025
Anca recommends this restaurant for: Groups, Business lunch/dinner

Cher et nourriture quelconque...

Cher et nourriture quelconque

Fernand W.
Reviewed on: 06/11/2025
Fernand W. recommends this restaurant for: Groups, Trendy atmosphere, Price/quality

We lekker gegeten. Alles mooi opgediend. Vriend...

We lekker gegeten. Alles mooi opgediend. Vriendelijk personeel.

Rudi
Reviewed on: 28/10/2025
Rudi recommends this restaurant for: Couples, Price/quality

Vriendelijk personeel en snel, mss te snel...

Vriendelijk personeel en snel, mss te snel want mijn jas was ik nog aan het uitdoen en men vroeg mij al wat wij wilden drinken zonder dat wij reeds de kaart hadden bekeken.. Het eten was waanzinnig lekker en de prijs niet overdreven. Wij komen graag terug.

Charlotte
Reviewed on: 27/10/2025
Charlotte recommends this restaurant for: Groups

Vriendelijk personeel. Snelle bediening. Er...

Vriendelijk personeel. Snelle bediening. Er wordt rekening gehouden met allergenen.

Richard H.
Reviewed on: 27/10/2025
Richard H. recommends this restaurant for: Couples, Business lunch/dinner

Mykene vraagt stevige prijzen voor zijn maaltij...

Mykene vraagt stevige prijzen voor zijn maaltijden, en dat schept de verwachting dat je dan ook goed eten voorgeschoteld krijgt. Mijn voorgerecht was prima (2 varianten wild paté van fazant en haas met uienconfituur). Het andere voorgerecht was niets bijzonders maar belachelijk duur: 19,50€ voor 3 kleine kaaskroketjes. Mijn hoofdgerecht (everzwijn), viel erg tegen. Het vlees was droog en taai, alle groenten 'overcooked', aardappelpuree te droog. Gezien de prijs van dit hoofdgerecht, 33,50€, écht teleurstellend. Ook het andere hoofdgerecht (zalm) was niet bijzonder, de presentatie van de zalm en salade op het bord fantasieloos (niveau wegrestaurant). Tel daar dan nog 23€ voor 0,5 liter HUISwijn bij op en €9,80 voor een liter water (u leest het goed, €9,80 voor een liter water), dan is de enige conclusie dat de prijs/kwaliteit verhouding niet klopt. Geen aanrader.

Faezeh
Reviewed on: 26/10/2025
Faezeh recommends this restaurant for: Kids, Business lunch/dinner

The food was very good. And the environment...

The food was very good. And the environment as well! But, I am a bit unhappy of the services, but ok.

Ann
Reviewed on: 26/10/2025
Ann recommends this restaurant for: Couples, Trendy atmosphere

Nog steeds een zeer aangenaam restaurant met...

Nog steeds een zeer aangenaam restaurant met de niet té typische gerechten. Vlotte bediening en uitgebreid keuzemenu

Malou D.
Reviewed on: 26/10/2025
Malou D. recommends this restaurant for: Groups, Gastronomy, Price/quality

Aangenaam en verzorgd kader. Correcte bedienin...

Aangenaam en verzorgd kader. Correcte bediening en zeer lekkere gerechten. We hebben genoten!

Theo
Reviewed on: 24/10/2025
Theo recommends this restaurant for: Groups, Trendy atmosphere

Alles was dik in orde. Bijzondere appreciatie...

Alles was dik in orde. Bijzondere appreciatie om rekening te houden met de dieetwens van een dame, die vegetariër is!

Hanne
Reviewed on: 24/10/2025
Hanne recommends this restaurant for: Groups, Gastronomy, Price/quality

Vriendelijk personeel en lekker eten....

Vriendelijk personeel en lekker eten.

date score