Vriendelijke bediening en een fijne keuken...
Vriendelijke bediening en een fijne keuken ! De bearnaise saus is een topper. Zeker een vaste waarde in Leuven.
All the restaurants in Belgium: Top 10, promotions and reviews. Book you restaurants in Bruxelles, Antwerp, Gend ...
Vriendelijke bediening en een fijne keuken ! De bearnaise saus is een topper. Zeker een vaste waarde in Leuven.
Zeer goede bediening en lekker eten
zondag zat het gezellig vol in De Bretoense Hoeve. Net als wij waren de vrienden uit Brasschaat ook zeer tevreden over de gekozen gerechten en dessert.
Lekker menu, gezellig,rustig en goede bediening tafelen voor speciale gelegenheid.
Service is uitstekend. Proficiat voor de keuken: de paella is met veel smaak bereid, de lamskroon perfect gebakken. De paella mocht pittiger afgekruid. Zonder meer een adres om naar terug te keren.
zeer lekkere keuken - heel verzorgde en uiterst vriendelijke bediening
Groot aanbod aan gerechten Lekker eten Niet lang moeten wachten op het eten Heel gedienstig personeel Mooi kader Geen rumoerig publiek
vriendelijke bediening en lekker eten
Lekker eten en gezellig verblijf