Barbara-Vettersplein 4 2500 LIER
14.5 Gault&Millau
1 star
Budget
€€€
Opening hours
Opening hours
About this restaurant
In Petit Cuistot we put wine and top products in the spotlight and this in a relaxing setting with a ' no nonsense ' character. All dishes from the menu (which changes monthly) are also available à la carte. Also keep some classics on the menu. And if the Sun is shining is the cosy dining on our terrace.
Review score
9.7 Based on 1346 reviews
Service
Quality
Atmosphere
1346 people have written a review about this restaurant
By sharing your experience, you help users make their choice
Toon
Reviewed on: 21/06/2025
Toon recommends this restaurant for: Couples, Gastronomy

Eten Top Locatie top bediening top. Tot volgend...

Eten Top Locatie top bediening top. Tot volgend jaar!!!!!

Björn
Reviewed on: 21/06/2025
Björn recommends this restaurant for: Groups, Trendy atmosphere, Gastronomy, Price/quality

Er zijn van die plekken waar je niet alleen...

Er zijn van die plekken waar je niet alleen gaat om te eten, maar om te beleven. Neon in Lier is voor mij zo’n plek. Al jaren staat dit restaurant met stip op één in mijn lijstje van favorieten en na gisteren is die liefde alleen maar gegroeid. Geen betere plek om mijn verjaardag te vieren, zoveel is zeker. Van bij het binnenkomen voel je: hier ben je écht welkom. Niet op die gemaakte manier die je soms tegenkomt, maar oprecht en warm. De bediening is professioneel zonder afstandelijk te zijn, attent zonder opdringerig, en altijd met de glimlach. Ze herkennen je, onthouden je voorkeuren, en maken van elke tafel een plek waar je even mag thuiskomen. En dan het eten… buitengewoon is bijna een understatement. Elk gerecht is een klein kunstwerk, met liefde bereid en perfect in balans. Verrassend, verfijnd en toch hartverwarmend. Je proeft dat hier niet gewoon gekookt wordt, maar dat er een verhaal verteld wordt, een gevoel op je bord gelegd wordt. Neon is voor mij geen restaurant meer, het is een ervaring. Een plek waar ik keer op keer naar terugkeer, en telkens weer geraakt word. Door de smaken, de sfeer, de mensen. Hier voel ik me gezien. En dat is misschien wel het mooiste wat een restaurant je kan geven.

Peter
Reviewed on: 21/06/2025
Peter recommends this restaurant for: Groups, Trendy atmosphere, Price/quality

Zoals gewoonlijk weer zeer fijne gerechtjes,...

Zoals gewoonlijk weer zeer fijne gerechtjes, een gezellig kader, aangename vlotte bediening .... TOP

Magda D.
Reviewed on: 21/06/2025
Magda D. recommends this restaurant for: Groups, Trendy atmosphere, Gastronomy

Verrassende gerechten Mooie rustige setting Sp...

Verrassende gerechten Mooie rustige setting Spontane vriendelijke bediening Lekkere drankjes

Guido
Reviewed on: 20/06/2025
Guido recommends this restaurant for: Couples, Gastronomy

Verrassend zoals steeds. Een explosie van smake...

Verrassend zoals steeds. Een explosie van smaken zowel uit het bord als uit het glas. Schitterend!

Ghislena
Reviewed on: 20/06/2025
Ghislena recommends this restaurant for: Couples, Gastronomy

Verfijnde originele gerechten met uitstekend...

Verfijnde originele gerechten met uitstekend wijnarrangement. Zeer vriendelijke en attente bediening.

Niel
Reviewed on: 19/06/2025
Niel recommends this restaurant for: Groups, Gastronomy

Heerlijk lekker eten + ontzettend vriendelijke...

Heerlijk lekker eten + ontzettend vriendelijke bedieningen. We blijven telkens terugkomen.

Karla R.
Reviewed on: 17/06/2025
Karla R. recommends this restaurant for: Groups, Gastronomy

Alles was top: het kader, de bediening, het...

Alles was top: het kader, de bediening, het eten! De gerechtjes waren stuk voor stuk pareltjes met (h)eerlijke smaken zonder teveel gedoe. Het was ook mooi om te horen hoe ze inzetten op "zero waste" en openlijk communiceren over hoe ze bvb oud brood een nieuwe bestemming geven. Absoluut top! Een persoon in ons gezelschap ging voor de aangepaste sappen en was ook aangenaam verrast over de smaak en creativiteit. Hier geen zoete limonades of smoothies die je in sommige andere zaken krijgt. Zelfs de kleur van de sappen evolueerde mee van wit naar rood, een detail maar wel goed gevonden (en smaakvol)! We hadden ook het geluk dat het prachtig weer was die avond en het was heerlijk vertoeven op het terras (niets van insecten gezien!) We komen zeker terug!

Jelle
Reviewed on: 15/06/2025
Jelle recommends this restaurant for: Groups, Gastronomy

Altijd dik in orde bij Niels en Annelies!...

Altijd dik in orde bij Niels en Annelies!

Alyssia D.
Reviewed on: 15/06/2025
Alyssia D. recommends this restaurant for: Couples, Gastronomy

Heel lekker eten op een prachtige locatie!...

Heel lekker eten op een prachtige locatie!

All reviews of this restaurant