Budget
€€
Opening hours
Opening hours
About this restaurant
A cosy brasserie that aims at a broad public, that is open to culinary delights. We look forward to welcoming you. See you soon. The Puurs Lof Team
Review score
9.1 Based on 1623 reviews
Service
Quality
Atmosphere
1623 people have written a review about this restaurant
By sharing your experience, you help users make their choice
Sylvie
Reviewed on: 05/06/2025
Sylvie recommends this restaurant for: Groups, Trendy atmosphere

Over het algemeen waren we heel tevreden over...

Over het algemeen waren we heel tevreden over ons bezoek. We hebben heel lekker gegeten, de borden waren mooi verzorgd en we moesten nooit lang wachten. Ook het interieur en de sfeer zaten helemaal goed. Wat de bediening betreft: één vaste mannelijke ober viel ons positief op door zijn vriendelijkheid en alertheid – hij had oog voor de tafel en kwam spontaan wanneer nodig. De twee andere dames in de bediening lieten helaas een minder goede indruk na. Lege glazen bleven lang op tafel staan, terwijl er wel nieuwe glazen werden bijgezet waardoor onze kleine tafel nogal vol kwam te staan. Ook wanneer we hun aandacht probeerden te trekken, werd dat genegeerd, terwijl ze op dat moment niet bezig waren. We komen zeker nog terug, want het eten en de sfeer waren top. Hopelijk wordt de bediening door het volledige team nog wat opgetrokken naar het niveau van de rest van de ervaring.

Francis
Reviewed on: 03/06/2025
Francis recommends this restaurant for: Groups, Gastronomy, Price/quality

Opnieuw uiterst vriendelijke en professionele...

Opnieuw uiterst vriendelijke en professionele bediening en iets nieuws op de menu, stond nog niet op de kaart maar werd wel vermeld aan de tafel : een zeetong. En wat voor één, om duimen en vingers af te lekken, bijzonder groot en dik exemplaar, echt een aanrader, niet goedkoop ( 42€ ) maar zijn prijs echt wel dubbel waard!!! Topper!!

Marc V.
Reviewed on: 02/06/2025
Marc V. recommends this restaurant for: Couples, Gastronomy, Price/quality

alles was top, vriendelijk ontvangst, de bedien...

alles was top, vriendelijk ontvangst, de bediening was top, het menu was heerlijk. gezellig tafelen

Koenraad
Reviewed on: 31/05/2025
Koenraad recommends this restaurant for: Groups, Price/quality

Vriendelijkheid, vlotte bediening, gezellige...

Vriendelijkheid, vlotte bediening, gezellige sfeer, en prijs kwaliteit zeer goed. Topper..

Kim
Reviewed on: 31/05/2025
Kim recommends this restaurant for: Groups, Business lunch/dinner

Te lang wachten ook al zat er weinig volk en...

Te lang wachten ook al zat er weinig volk en bij bestelling werden er dingen vergeten.

Jan
Reviewed on: 31/05/2025
Jan recommends this restaurant for: Groups, Price/quality

Leuke zaak. Lekker eten. Rijkelijle porties....

Leuke zaak. Lekker eten. Rijkelijle porties.

YASMINA Y.
Reviewed on: 31/05/2025

Gezellige setting en lekker eten....

Gezellige setting en lekker eten.

Ad
Reviewed on: 30/05/2025
Ad recommends this restaurant for: Groups

Wij zijn/waren fervente liefhebbers van zowel...

Wij zijn/waren fervente liefhebbers van zowel Oud Gemeentehuis als Puurs Lof, restaurant dat recent is overgenomen door de eigenaars van Oud Gemeentehuis en Skaldu. De hoofdschotel, tong met zalm, was heel droog, zonder smaak en aardappelpuree die veel te wensen overliet. Vorige maandag hadden we “share food” als voorgerecht genomen maar de kwaliteit hiervan was beneden alle peil. Eveneens hadden wij ons als 65 plussers lid gemaakt van Horeca Toppers maar van de vermelde voorwaarden kon er niets in aanmerking worden genomen voor vermindering. Maar, de bediening was wel tip top in orde.

Chris
Reviewed on: 30/05/2025
Chris recommends this restaurant for: Groups, Price/quality

Vriendelijke bediening en zeer verzorgd...

Vriendelijke bediening en zeer verzorgd

Paul G.
Reviewed on: 27/05/2025
Paul G. recommends this restaurant for: Groups, Price/quality

Lekker en goede vriendelijke bediening...

Lekker en goede vriendelijke bediening

All reviews of this restaurant